Dom Biskupa Włocławskiego

16 lutego br. Matka Boża w znaku Ikony Jasnogórskiej przybyła do Domu Biskupa Włocławskiego, gdzie została powitana przez Księdza Biskupa Krzysztofa Wętkowskiego, mieszkańców domu oraz zaproszonych gości.

Po nabożeństwie powitania, zebrani celebrowali wspólnie Nieszpory Uroczystości Matki Bożej Częstochowskiej, a o godzinie 20:00 zaplanowana była koncelebrowana Msza święta pod przewodnictwem Księdza Biskupa, w czasie której okolicznościowe kazanie wygłosił Ks. Prał. Sławomir Kasprzak.

Sobotę rozpoczęto Mszą świętą, po której był czas na to, aby każdy kto chciał mógł się pokłonić Matce Bożej i za jej wstawiennictwem zanieść do Pana Boga swoje modlitwy. Wspólnie modlono się na różańcu, oraz Koronką do Bożego Miłosierdzia, po której miało miejsce nabożeństwo pożegnania. Ikona Jasnogórska ruszyła w dalszą trasę, rozpoczynając tym samym ostani etap swojej peregrynacji. Do 15 marca br. Matka Boża w znaku Ikony Jasnogórskiej nawiedzi parafie dekanatu lipnowskiego, szpetalskiego oraz dekanatów włocławskich.

Prześlij intencję

Prześlij świadectwo

Prześlij relację